motocykly Fantic

XX 125

XX 125

Ať už jste začátečník nebo zkušený jezdec, 2-taktní řev našeho XX125 vám zvedne srdce při prvním otočení. Na konci prvního kola si zamilujete dokonalou kombinaci ergonomie a ovladatelnosti, hbitosti a odezvy. Tolik zábavy, ale také prvotřídní výkon, abyste mohli své soupeře vyprovodit s úsměvem pod helmou!

SÍLA A ODPOVĚDNOST

Malý, ale mimořádně výkonný dvoutaktní motor o objemu 125 ccm není třeba představovat, kromě toho, že je šampionem Youth 2021.

Díky intenzivnímu výzkumu a pečlivé práci na válci, pístu a ojnici nebyla naše 125 nikdy tak výkonná a příjemná na jízdu.

Třešničkou na dortu je 38mm karburátor Kehin, který díky solenoidem řízené proudové trysce dále zvyšuje výkon, když je to na trati potřeba.

NEJEN COOL

Fantastická pochromovaná expanzní trubka řekne světu nahlas a jasně o zázracích dvoutaktů.

Naše oddělení výzkumu a vývoje tvrdě pracovalo na komponentě, která je klíčová pro výkon a je navržena speciálně pro použití na vysoké úrovni MX .

Díky hliníkovému tlumiči hluku zajišťujeme také dodržování předpisů FIM.

100% připraveno na závod!

POUZE ZÁLEŽÍ NA ZÁVODU

Ale jak skvělé je měnit filtr jednou rukou? Nevyžaduje žádné nástroje a během několika sekund je znovu připraven k použití. Co se opravdu počítá, je čas na sedadle, ne zastávky v boxech.

Tak jednoduché, až se to rýmuje s výkonem.

Po pečlivé analýze průtoku a zkušebních jízdách s našimi jezdci zvolili inženýři Fantic optimalizovanou velikost pro maximální výkon. Nový design také zaručuje minimum nečistot, takže do filtru TwinAir vstupuje pouze čerstvý vzduch.

ZAMĚŘTE SE

Chceme, abyste zůstali soustředění a bdělí od prvního do posledního kola.

To je důvod, proč jsme spolupracovali s továrním týmem na vývoji speciálních tenkých plastů, bez překážek a dokonale tvarovaných, aby vám poskytly maximální pohodlí, svobodu a jízdní pozici.

BEZKONKURENČNÍ BALENÍ

XX125 se může pochlubit nejkonkurenceschopnějším rámem a odpružením ve své třídě. Výjimečně přesný high-tech semi-dvojitý kolébkový rám z hliníku pro optimální tuhost a lehkost, váží pouhých 8 kg. Jaký je to pocit jezdit? Maximální přesnost a odezva pro špičkový výkon za jakýchkoli podmínek.

Odpružení Kayaba je po léta měřítkem pro terénní kola a není třeba jej představovat. Tlakové vidlice Kayaba SSS (Speed ​​Sensitive System) 48 mm s uzavřenou kazetou mají zdvih 300 mm a jsou plně nastavitelné pro předpětí, prodloužení a kompresi. Perfektní přizpůsobení pro jakoukoli úroveň ježdění, od začátečníků až po závodní profesionály. Mono tlumič je také Kayaba se zdvihem kol 315 mm.

JAK MĚ CHCEŠ

Jaká je dnes trať? Mokrý písek? Dokonale zabalená špína? Žádný problém.

XX125 je dodáván se dvěma nastaveními mapování motoru přístupnými z řídítek.

Soft Mapping zpožďuje načasování zapalování, poskytuje jemnější podání a je doporučeno pro zrádnější terén, pro kolo, které je vždy citlivé a ovladatelné, aniž by obětovalo adrenalinový nával maximálního výkonu.

Specifikace

MOTOR

Homologace: Euro 5
Objem: 125 ccm
Karburátor: Keihin PWK38S/1
Kompresní poměr: 8.2 ~ 10.1 :1
Zdvih: 54,5 mm
Vrtání: 54 mm
Převody: 6
Motor: Jednoválec 2-taktní se sacím jazýčkovým ventilem a výfukem YPVS
Mazací systém: Premix
Systém zapalování: CDI
Startovací systém: Kickstarter
Spojka: Mokré, vícekotoučové

PODVOZEK

Rám: Hliníková částečně dvojitá kolébka
Zadní rám: Hliník
Kyvné rameno: Hliník s variabilním průřezem a progresivním článkem
Pneumatiky: 80/100x21 - 110/90x19
Brzdy: Hydraulický kotouč ø270mm - Hydraulický kotouč ø240mm
Přední odpružení: KYB ø48 mm, plně nastavitelné, zdvih koleček 300 mm
Zadní odpružení: KYB, plně nastavitelné, zdvih kola 315 mm
Kola: 21x1,60 – 19x1,85

CELKOVÉ ROZMĚRY

Výška sedadla: 975 mm
Délka: 2135 mm
Výška: 1295 mm
Palivová nádrž: 8 l
Rozvor: 1440 mm
Hmotnost: 90 kg

Fantic 125 XX 2T Motocross Fantic 125 XX 2T Motocross Fantic 125 XX 2T Motocross Fantic 125 XX 2T Motocross Fantic 125 XX 2T Motocross Fantic 125 XX 2T Motocross Fantic 125 XX 2T Motocross Fantic 125 XX 2T Motocross