motocykly Fantic

Poskytujeme servis motocyklů Fantic

Moderní a plně vybavený servis

Airmoto poskytuje služby moderního a plně vybaveného motocyklového servisu, ve kterém jsme připraveni zajistit záruční i pozáruční servis enduro motocyklů, nejen pro značku   FANTIC, ale také pro většinu enduro motocyklů. Moderní diagnostika TEXA pro motocykly. Nedílnou součástí je i pneu servis s nabídkou nových pneumatik zejména značek Mitas a Michelin. Pro naše zákazníky máme připravené další doplňkové služby jako například ruční mytí a odvoz Vašeho motocyklu.

Náhradní díly a příslušenství

Jako autorizovaný servis používáme pouze originální náhradní díly, speciální přípravky, značkové profesionální nářadí a v případě motocyklů Fantic také moderní diagnostiku. Náš tým mechaniků je specielně proškolen přímo v továrně Fantic. Dále Vám nabízíme celou produktovou řadu olejů a doplňující chemie od francouzské značky Motul.

Servis pro starší motocykly se zvýhodněnou sazbou

Pro majitele starších enduro motocyklů jsme připravili velmi atraktivní hodinové sazby a poskytujeme zajímavé slevy na originální náhradní díly.

Motopůjčovna AirMoto

V případě vícedenní opravy Vašeho motocyklu jsme schopni Vám půjčit adekvátní motocykl.

Objednávkový formulář do servisu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)