motocykly Fantic

Explorer 500

XPLORER 500

Sbalte si zavazadla a odejděte. Vypněte počítač, otevřete garáž a zapněte Caballero Explorer 500.

I když je to víkend na šotolinových cestách nebo obrovský nájezd v nejvzdálenějších krajinách, bude vaším společníkem na cestách. Na základě modelu Rally bylo přidáno mnoho detailů a doplňků, které uspokojí vaši touhu po dobrodružství.

Nastavitelné odpružení s vychýlením 200 mm a hliníkové zadní kyvné rameno vám umožní vypořádat se s jakýmkoli terénem, ​​kterému bude čelit vysoce výkonný Michelin Anakee Wild, zatímco zadní nosič, nádrž a boční vaky vám nabízejí tu nejlepší nosnost, jakou si můžete přát.

Nedělejte si starosti, pokud výlet skrývá nebezpečí: S novými bočními ochranami, ochranným plechem motoru a dalšími ochrannými mřížkami je Caballero Explorer 500 připraven na cokoli.

MOTOR

Jednoválcový, 4ventilový, kapalinou chlazený motor s elektronickým vstřikováním paliva nyní splňuje normu Euro5. Poskytuje skvělý výkon na asfaltu v kombinaci s účinností na off-roadových tratích. Řídicí jednotka ECU má aktualizované mapování, které zajišťuje ještě hladší výkon motoru při všech otáčkách a také optimalizuje výkon z hlediska maximálního výkonu a točivého momentu. Výfukový systém je vyroben v Itálii Arrow s dvojitými chromovanými tlumiči.

PODVOZEK

Caballero Rally 500 je nejvíce off-roadově orientovaný model rodiny. Řada Caballero se vyznačuje rámem z chrom-molybdenové oceli s centrální trubkou. Tato technická volba opět upřednostňuje lehkost a zajišťuje neuvěřitelnou hbitost a pohodlí. Přední vidlice jsou 43mm upside-down FANTIC FRS, nastavitelné v kompresi a předpětí; zadní odpružení je také nastavitelné FANTIC FRS. Paprsková 19" přední a 17" zadní kola mu dodávají skutečný scrambler vzhled, který je ještě vylepšen obutými pneumatikami Michelin Anakee Wild. 320 mm přední a 230 mm zadní brzdové kotouče a odpojitelný dvoukanálový ABS Continental zaručují skvělou bezpečnost v každé situaci.

ESTETIKA

Caballero Explorer nabízí spoustu nových dobrodružných vylepšení: řídítka s příčkou, přední blatník, kryt motoru, ochranná mřížka světlometů, přední poznávací značka, terénní pneumatiky. Byly přidány další nové doplňky, jako je ikonický tankvak, rám zadního nosiče tašky a rám bočního nosiče tašky spolu s boční taškou o objemu 17 litrů, boční ochranné tyče jsou ideální pro ochranu motocyklu i v těch nejextrémnějších situace. Jedinečné zbarvení nádrže, dvoubarevný model, kde bílá a bronzová barva jsou spojeny černou linkou, která podélně rozděluje kryt nádrže. Nové boční a přední desky ukazují nový grafický design vytvořený speciálně pro model Explorer.

Specifikace

MOTOR

Homologace: Euro 5
Objem: 449 ccm
Maximální točivý moment: 43 Nm při 6000 ot./min
Zdvih: 64 mm
Palivový systém: Electronic Fuel - tělo škrticí klapky ø 40mm
Převody: 6
Výfukový systém: Dvojitý výfuk od ARROW
Motor: Jednoválec 4taktní, kapalinou chlazený
Maximální výkon: 29,5 kW @ 7100 rpm
Vrtání: 94,5 mm
Rozdělení: Jediný vačkový hřídel - 4 ventily
Startér: Elektrický
Spojka: Vícelamelová mokrá spojka
Spotřeba paliva: 4,2l/100km

PODVOZEK

Rám: Rám z CrMo ocelové středové trubky
Pneumatiky: 110/80 R19, 140/80 R17
Brzdy: Přední plovoucí brzdový kotouč ø320mm – Zadní brzdový kotouč ø230mm
Přední odpružení:
ø43mm vzhůru nohama s hydraulickou regulací
Zadní odpružení: s hydraulickou regulací
Emise CO2: 97 g/km
Kyvné rameno: Z hliníku s variabilním průřezem a progresivním článkem
Kola: Paprsek s hliníkovými ráfky
ABS: Continental dvoukanálový ABS (vypínatelný)
Zdvih předního odpružení: 200 mm
Zdvih zadního odpružení: 200 mm

CELKOVÉ ROZMĚRY

Výška sedadla: 860 mm
Délka: 2080 mm
Palivová nádrž: 12 l
Rozvor: 1435 mm
Hmotnost: 150 kg

Fantic 500 RALLY EXPLORER Fantic 500 RALLY EXPLORER Fantic 500 RALLY EXPLORER Fantic 500 RALLY EXPLORER Fantic 500 RALLY EXPLORER Fantic 500 RALLY EXPLORER Fantic 500 RALLY EXPLORER Fantic 500 RALLY EXPLORER