motocykly Fantic

Flat Track 500
Jiný způsob, jak vidět svět

Flat Track 500

JDĚTE RYCHLE ZATOČTE DOLEVA…

Tento vzrušující „alternativní“ způsob jízdy na motocyklu pochází přímo z amerických polních cest. Toto je ve skutečnosti úplně první sériově vyráběný motocykl inspirovaný plochou dráhou s 19“ silničními koly vpředu i vzadu. Plochá dráha Caballero je zrozena, aby vám poskytla boční pohled na život.

Flat Track je velmi jednoduchý styl závodění. Jest stále odbočujte doleva, kolo za kolem a vyzvěte se, abyste dosáhli nejlepšího času na kolo. Pak přihoďte do směsi další jezdce a zábava začíná. Na rovince na plný plyn, v zatáčkách ohýbejte motorku do stran, držte maximální možnou rychlost a buďte nebojácní.

Fantic Caballero Flat Track 500 je navržen tak, aby dodal adrenalinu každému vašemu pohybu.

19" kola, charakteristická pro disciplínu Flat Track, poskytují větší stabilitu a kontrolu v zatáčkách, zajišťují rychlost a kontrolu. Nechte se ujmout své osobnosti a nechte se unášet vánkem svých snů.

MOTOR

Jednoválcový, 4ventilový, kapalinou chlazený motor s elektronickým vstřikováním paliva nyní splňuje normu Euro 5. Poskytuje skvělý výkon na asfaltu v kombinaci s účinností na off-roadových tratích. Řídicí jednotka ECU má aktualizované mapování, které zajišťuje ještě hladší výkon motoru při všech otáčkách a také optimalizuje výkon z hlediska maximálního výkonu a točivého momentu. Výfukový systém je vyroben v Itálii Arrow s dvojitými chromovanými tlumiči.

PODVOZEK

Caballero Flat Track 500 se vyznačuje rámem z chrom-molybdenové oceli s centrální trubkou, který opět podporuje lehkost a zajišťuje neuvěřitelnou hbitost a pohodlí. Přední vidlice jsou 41mm upside-down FANTIC FRS, zadní odpružení je nastavitelné FANTIC FRS. Hlavním rysem kol Flat Track a tohoto Caballera jsou 19" kola namontovaná vpředu i vzadu. Tato vlastnost poskytuje větší stabilitu a kontrolu do stran. Na asfaltu a při každodenním používání je také zvýšena bezpečnost na mokru i suchu 320 mm přední a 230 mm zadní brzdové kotouče a odpojitelný dvoukanálový systém Continental ABS ještě více usnadňují použití na trati.

ESTETIKA

Ikonický design se stejným odznakem „Caballero“ na nádrži jako před čtyřiceti lety. Postranní číselné tabule zobrazují číslo 19 (odkaz na charakteristickou velikost kol Flat Track). Kromě matné černé barvy přidává nový modelový rok 2021 další barvu, novou stříbrnou, která ladí s tmavší metalickou šedou a matnou černou barvou na bočních panelech a blatnících.

Specifikace

MOTOR

Homologace: Euro 5
Objem: 449 ccm
Maximální točivý moment: 43 Nm při 6000 ot./min
Zdvih: 64 mm
Palivový systém: Electronic Fuel - tělo škrticí klapky ø 40mm
Převody: 6
Výfukový systém: Dvojitý výfuk od ARROW
Motor: Jednoválec 4taktní, kapalinou chlazený
Maximální výkon: 29,5 kW @ 7100 rpm
Vrtání: 94,5 mm
Rozdělení: Jediný vačkový hřídel - 4 ventily
Startér: Elektrický
Spojka: Vícelamelová mokrá spojka
Spotřeba paliva: 4,2l/100km

PODVOZEK

Rám: Rám z CrMo ocelové středové trubky
Pneumatiky: 130/80-19, 140/80-19
Brzdy: Přední plovoucí brzdový kotouč ø320mm – Zadní brzdový kotouč ø230mm
Přední odpružení: ø41mm vzhůru nohama
Zadní odpružení: regulace tlumení odskoku
Emise CO2: 97 g/km
Kyvné rameno: Z oceli s variabilním průřezem a progresivním článkem
Kola: Paprsek s hliníkovými ráfky
ABS: Continental dvoukanálový ABS (vypínatelný)
Zdvih předního odpružení: 150 mm
Zdvih zadního odpružení: 150 mm

CELKOVÉ ROZMĚRY

Výška sedadla: 820 mm – 840 mm
Délka: 2120 mm
Palivová nádrž: 12 l
Rozvor: 1425 mm
Hmotnost: 150 kg

Fantic 500 Flat Track Fantic 500 Flat Track Fantic 500 Flat Track Fantic 500 Flat Track