motocykly Fantic

Flat Track 125

Flat Track 125

Fantic Caballero Flat Track 125 byl vytvořen, aby změnil vaši perspektivu jízdy a umožnil vám zažít každodenní adrenalinové soutěžení.

Homologované 19" přední a zadní pneumatiky, které se vyznačují 'nečistým' designem, nabízejí skvělou stabilitu a dávají vám 'boční' show. Offroad už nebude jediným prvkem vašich snů, asfalt bude mít příchuť silného emoce.

CABALLERO Flat Track, vybavený zbrusu novým motorem Minarelli Euro 5 s variabilním ovládáním ventilů a kluznou spojkou, je legendární kolo přivedené zpět díky Fantic.

Tento vzrušující „alternativní“ způsob jízdy na motocyklu pochází přímo z prašných cest v USA a je poprvé představen na evropském a mezinárodním pouličním trhu.

Toto je ve skutečnosti úplně první sériově vyráběný motocykl inspirovaný plochými dráhami s 19” silničními koly, vpředu i vzadu.

MOTOR

Zcela nový motor Minarelli, který pohání všechny 125 ccm 4-taktní motocykly vyráběné v Itálii Fantic, má svůj debut. Špičkový 125 ccm 4-taktní motor s vyšším výkonem než předchozí Euro 4. Klíčovým vývojem jsou elektronické vstřikování paliva, systém Variable Valve Actuation a kluzná spojka. Systém VVA nabízí rychlou odezvu a maximální zrychlení za všech okolností díky použití každé vačky v optimálním rozsahu výkonu v kombinaci s novým termostatickým ventilem. Nová hlava válců nabízí účinnější spalování, které se projevuje vyšším výkonem, nižší spotřebou paliva a menším znečištěním.

PODVOZEK

Caballero Flat Track 125 se vyznačuje rámem z chrom-molybdenové oceli s centrální trubkou, který opět podporuje lehkost a zajišťuje neuvěřitelnou hbitost a pohodlí. Přední vidlice je 41mm upside-down FANTIC FRS, zadní odpružení je nastavitelné FANTIC FRS. Hlavním rysem kol Flat Track a tohoto Caballera je 19" kolo namontované vpředu i vzadu. Tato vlastnost poskytuje větší stabilitu a kontrolu do stran. Na asfaltu a při každodenním používání je také zvýšena bezpečnost na mokru i suchu 320mm přední a 230mm zadní vlnité brzdové kotouče a odpojitelné dvoukanálové Continental ABS umožňují ještě hladší jízdu na trati.

ESTETIKA

Ikonický design se stejným odznakem „Caballero“ na nádrži jako před čtyřiceti lety. Postranní číselné tabule ukazují číslo 19 (odkaz na charakteristickou velikost kol Flat Track). Kromě matné černé barvy přidává nový modelový rok 2021 další barvu, novou stříbrnou, která ladí s tmavší metalickou šedou a matnou černou barvou na bočních panelech a blatnících.

Specifikace

MOTOR

Homologace: Euro 5
Objem: 124,66 ccm
Maximální točivý moment: 11,2 Nm při 6500 ot./min
Zdvih: 58,7  mm
Palivový systém: Electronic fuel injection - throttle body ø 30mm
Převody: 6
Výfukový systém:
inox duální výfuk
Motor: Jednoválec 4taktní, kapalinou chlazený
Maximální výkon: 11 kW (15 PS) to 10.250 rpm
Vrtání: 52  mm
Rozdělení: SOHC 4-ventil, variabilní časování vačkového hřídele
Startér: Elektrický
Spojka: Vícelamelová mokrá spojka, omezovač zpětného točivého momentu
Spotřeba paliva: 2,0l/100km

PODVOZEK

Rám: Rám z CrMo ocelové středové trubky
Pneumatiky: 130/80-19, 130/80-19
Brzdy: Přední plovoucí brzdový kotouč ø320mm – Zadní brzdový kotouč ø230mm
Přední odpružení:
ø41mm vzhůru nohama
Zadní odpružení: regulace tlumení odskoku
Emise CO2: 46 g/km
Kyvné rameno:  z oceli s variabilním průřezem a progresivním článkem
Kola: Paprsek s hliníkovými ráfky
ABS: Continental dvoukanálový ABS (vypínatelný)
Zdvih předního odpružení: 150 mm
Zdvih zadního odpružení: 150 mm

CELKOVÉ ROZMĚRY

Výška sedadla: 820 mm
Délka: 2120 mm
Palivová nádrž: 12 l
Rozvor: 1425 mm
Hmotnost: 130 kg

Fantic 125 Flat Track Fantic 125 Flat Track Fantic 125 Flat Track Fantic 125 Flat Track