motocykly Fantic

XE 50 Competition

XE 50 COMPETITION

Objevte nejlépe vybavený a nejvýkonnější motocykl o objemu 50 ccm na trhu. Mimořádně kompaktní podvozek v kombinaci se skvělou ovladatelností činí Fantic Enduro XE 50 Competition ideální pro mladé lidi toužící zažít nová adrenalinová dobrodružství.

Každá off-roadová trať se bude jevit jako nový cíl, kterého lze dosáhnout se spolehlivým partnerem. Debutovala nová řada Fantic 50cc Euro 5, která se vyznačuje dokonalou rovnováhou mezi novým výfukem a karburátorem Dell'Orto a dvoudobým kapalinou chlazeným motorem Minarelli 50.

Motor nejnovější generace schopný zajistit zvýšení výkonu při splnění homologačních parametrů Euro 5. Důležité aktualizace podvozku, ergonomie a estetiky s novými poutavými barvami inspirovanými modely Fantic Racing.

MOTOR

Nová řada 50 ccm všech Euro 5 s kapalinou chlazeným jednoválcovým 6stupňovým motorem nejnovější generace značky Motori Minarelli.

Zcela nový výfuk Twin Fire System Euro 5, v černém eloxovaném hliníku, vyvinutý ve spolupráci s Big One, s dvojitým průchodem, zaručující špičkový výkon při jakékoli rychlosti, přičemž zůstává přísně v rámci třídy Euro 5.

PODVOZEK

Mimořádný podvozek Fantic o objemu 125 ccm je jednou z velkých předností tohoto motocyklu.

Chromoly ocelový obvodový rám Fantic XE byl dále optimalizován z hlediska tuhosti, díky umístění nových výztuh, to vše ve prospěch jízdy. Enduro 50 XE je vybaveno 41 mm převrácenou vidlicí Fantic a hliníkovými deskami řízení, předpětím pružin a hydraulickým nastavením hlavové trubky, hliníkovou kyvnou vidlicí s variabilním průřezem a odnímatelným zadním pomocným rámem. Enduro pneumatiky 90/90x21 - 120/90x18 namontované na hliníkových ráfcích. Výkonné a modulární kotoučové brzdy Wave, 260 mm vpředu a 220 mm vzadu.

Nová přední maska ​​a přední blatník jsou inspirovány modely Fantic Racing. Obnovena byla také grafika, která přichází ve dvou barevných kombinacích, „Bílá“ a „Černá“, s liniemi, které připomínají Fantic Racing Factory Feeling.

OŘÍZNOUT

Enduro XE 50 Competition je kolo pro ty, kteří chtějí technický terénní vůz s komponenty podobnými závodním modelům. Soutěžní sestava obsahuje 41mm vidlici Fantic FRS Red, zadní odpružení FSR piggy back, předpětí pružiny a hydraulické nastavení odskoku, hliníkovou kyvnou vidlici, eloxovanou ochranu zadní brzdové pumpy, CNC destičky, závodní brzdový systém s nastavitelným dosahem, černý eloxovaný tlumič, předpažbí, a odlehčenou korunkou ze slitiny Ergal.

Specifikace

MOTOR

Homologace: Euro 5
Objem: 48,9 ccm
Sání paliva: 
Membrána
Zdvih: 39 mm
Vrtání: 40,3 mm
Převody: 6
Motor: Jednoválec 2-taktní, Euro5, kapalinou chlazený
Karburátor: DellOrto ø16 mm

Systém zapalování: Elektronické, variabilní
Startovací systém: Nakopávací startér
Spojka: Multidisc v oleji

PODVOZEK

Rám: Obvod z oceli
Zadní rám: Hliník
Kyvné rameno: Hliník s variabilním průřezem a progresivním článkem
Pneumatiky: 80/90x21 - 110/80x18
Brzdy: Přední kotouč “Wave” ø260mm – Zadní kotouč “Wave”ø220mm
Přední odpružení: FANTIC FRS ø41mm USD, závodní nastavení
Zadní odpružení: Mono FANTIC FRS 50 Piggyback – 2 regulace
Emise CO2: 50,32 g/km
Kyvné rameno: Z oceli s variabilním průřezem a progresivním článkem
Kola: Hliníkové, eloxované černé a CNC náboje

CELKOVÉ ROZMĚRY

Výška sedadla: 910 mm
Délka: 2100 mm
Palivová nádrž: 7,5 l
Rozvor: 1420 mm
Hmotnost: 93 kg

XE 50 COMPETITION XE 50 COMPETITION XE 50 COMPETITION XE 50 COMPETITION