motocykly Fantic

XE 125

XE 125

Neustálé zlepšování

To je klíč pro vlajkovou loď naší řady NEW RACING ERA , která letos prochází značnou modernizací a pyšní se titulem Mondiale Youth.

lehčí zadní náprava, jednodušší údržba a nový odolný dvoutaktní motor 125 činí z XE125 dokonalou kombinaci obratnosti a všestrannosti, výkonu a snadného použití i v těch nejextrémnějších podmínkách

SÍLA A ODPOVĚDNOST

Jednoválcový, 4ventilový, kapalinou chlazený motor s elektronickým vstřikováním paliva nyní splňuje normu Euro 5. Poskytuje skvělý výkon na asfaltu v kombinaci s účinností na off-roadových tratích. Řídicí jednotka ECU má aktualizované mapování, které zajišťuje ještě hladší výkon motoru při všech otáčkách a také optimalizuje výkon z hlediska maximálního výkonu a točivého momentu. Výfukový systém je vyroben v Itálii Arrow s dvojitými chromovanými tlumiči.

NEJEN COOL

Náš výfukový systém Arrow je tak krásný, že ho můžete mít ve svém obývacím pokoji.

Ale to by byla škoda, protože díky materiálům a procesům vynikající kvality je také neuvěřitelně výkonný a dává vašemu XE125 spoustu úderu ve vysokých otáčkách, aniž by obětoval plynulý průběh v zatáčce.

PROSTĚ VYSOKÝ VÝKON

15 sekund . Žádné nástroje. To je vše, co potřebujete k výměně vzduchového filtru TwinAir u nové zadní nápravy.

Důležité je jezdit, ne trávit čas údržbou.

Kromě extrémně jednoduché výměny filtru zlepšili inženýři Fantic také lehkost a výkon: o 10 % nižší hmotnost u nových komponent, zatímco velikost pouzdra filtru byla pečlivě studována a testována naším továrním týmem, aby se maximalizoval výkon při vysoké otáčky

Náš 2-taktní motor 125 se dokonale hodí ke 100% hliníkovému podvozku, což je kombinace, která je na trhu prakticky jedinečná.

High-tech, lehký, ale také extrémně tuhý, poskytuje maximální přesnost a odezvu pro maximální výkon za jakýchkoli podmínek.

LANDMARK KVALITA

Vysoce kvalitní odpružení by mělo zaručit ultra přesné ovládání, využívající každý milimetr zdvihu k filtrování terénu a udržení pouze toho, co jezdec potřebuje.

Proto jsme zvolili KYB a 48mm tlakovou uzavřenou vidlici SSS (Speed ​​Sensitive System) se zdvihem 300 mm a supernastavitelným pro předpětí, prodloužení a kompresi.

Mono tlumič je také Kayaba se zdvihem kol 315 mm.

KLÍČEM JE KONZISTENCE

Jezdec je vítěz, pokud zůstane konstantní od začátku do konce rozjížďky.

To je důvod, proč jsme tvrdě pracovali s týmem Enduro Factory na vývoji ergonomického designu, který je elegantní, čistý a tvarovaný, aby vám poskytl maximální svobodu jízdy.

KOUZELNÉ TLAČÍTKO

Mokrý nebo nebezpečný terén? Unavený na konci dlouhého dne?

Žádný strach, i na to jsme mysleli.

XE je standardně dodáván se dvěma režimy mapování: Hard poskytuje maximální výkon, zatímco měkký zpožďuje zapalování pro hladší a snadněji ovladatelnou odezvu bez obětování adrenalinu plného výkonu. 

Specifikace

MOTOR

Homologace: Euro 5
Objem: 125 ccm
Kompresní poměr: 
7.8 ~ 10,2 : 1
Zdvih: 54,5 mm
Vrtání: 54mm
Převody: 6
Motor: Jednoválec 2-taktní se sacím jazýčkovým ventilem a výfukem YPVS
Karburátor: Keihin PWK38S/1
Mazací systém: Premix
Systém zapalování: CDI
Startovací systém:: Kickstarter
Spojka: Mokré, vícekotoučové

PODVOZEK

Rám: Hliníková částečně dvojitá kolébka
Zadní rám: Hliník
Kyvné rameno: Hliník s variabilním průřezem a progresivním článkem
Pneumatiky: 90/90x21 - 120/90x18
Brzdy: Hydraulický kotouč ø270mm - Hydraulický kotouč ø240mm
Přední odpružení: KYB ø48 mm, plně nastavitelné, zdvih koleček 300 mm
Zadní odpružení: KYB, plně nastavitelné, zdvih kola 315 mm
Emise CO2: 63 g/km
Kyvné rameno: Z oceli s variabilním průřezem a progresivním článkem
Kola: 21x1,60 – 18x2,15

CELKOVÉ ROZMĚRY

Výška sedadla: 955 mm
Délka: 2140 mm
Výška: 1285 mm
Palivová nádrž: 9 l
Rozvor: 1425 mm
Hmotnost: 101 kg

Fantic 125 XE 2T Enduro Euro 5 Fantic 125 XE 2T Enduro Euro 5 Fantic 125 XE 2T Enduro Euro 5 Fantic 125 XE 2T Enduro Euro 5 Fantic 125 XE 2T Enduro Euro 5 Fantic 125 XE 2T Enduro Euro 5 Fantic 125 XE 2T Enduro Euro 5 Fantic 125 XE 2T Enduro Euro 5