motocykly Fantic

XEF 450

XEF 450

Moto pro nejambicióznější: 450 je královnou endura, samotnou hranicí mezi rovnováhou, kontrolou a přehnaností. Ale nebojte se: XEF450 je mistrem v oboru, s výkonem 55 k 4-taktnímu motoru, který má pod kontrolou 100% fantaskní řízení motoru.

Pokud hledáte maximální adrenalin a výkon, tohle je kolo pro vás.

PLNOKROVNÍCI

Náš báječný 4taktní motor nevyžaduje žádné představování: motor s velkým výkonem a vším, co je potřeba k tomu, abyste si ho užili – v případě potřeby pořádný, ale vždy zvládnutelný.

Charakteristiky , které vyplývají z řady solidních řešení, jako je dvojitý vačkový hřídel a hnací hřídel a nádech šílenosti .

Obrácená hlava v kombinaci s dozadu skloněným válcem centralizuje hmotnost a zaručuje mimořádnou hbitost a působivou ovladatelnost .

DRAHÉ KOVY

Výfukový systém je nezbytnou součástí pro to, abyste z našeho 4-taktu získali to nejlepší .

Rozdělovač, který byl vyvinut ve spolupráci se společností Arrow , těsně obepíná válec, aby se soustředila hmotnost, zatímco hliníkový terminál uvolňuje veškerou sílu a vzrušující zvuk 450.

KLÍČEM JE KONZISTENCE

Jezdec se stává vítězem, pokud je jeho výkon konzistentní od začátku do konce.

Centrální nádrže o objemu 8 litrů nám umožnily pracovat s týmem Enduro Factory na ergonomickém designu, který je elegantní, čistý a tvarovaný.

Design sedadla je také klíčový , pohodlný a skvěle se drží. A to vše proto, abychom vám nabídli maximální pohodlí a svobodu, od nedělní vyjížďky až po 6denní akci. 

POKROČILÁ TECHNOLOGIE

Chcete zapnout šest pencí? Chcete na poslední chvíli opravit kurz, abyste se vyhnuli překážce?

K tomu byl navržen náš vynikající hliníkový rám.

Lisované, extrudované a tlakově lité komponenty spojují své síly, aby zaručily ideální rovnováhu lehkosti a tuhosti, hbitosti a přesnosti.

Vysoce kvalitní odpružení by mělo zaručit ultra přesné ovládání, využívající každý milimetr zdvihu k filtrování terénu a udržení pouze toho, co jezdec potřebuje.

To je důvod, proč jsme zvolili KYB a 48mm tlakovou uzavřenou vidlici SSS (Speed ​​Sensitive System) se zdvihem 300 mm a supernastavitelným pro předpětí, prodloužení a kompresi.

Mono tlumič je také Kayaba se zdvihem kol 315 mm.

DR JEKYLL A PAN HYDE

Se speciální aplikací WiGET je to jako mít několik kol v jednom. Jednoduchým kliknutím ze smartphonu se ECU motocyklu přizpůsobí jednomu z mapovacích nastavení vyvinutých Fantic Racing , nebo si můžete vytvořit vlastní nastavení motoru pro jakýkoli terén a povětrnostní podmínky.

Je také možné odečítat měřidlo motocyklu, přidávat servisní poznámky, získávat diagnostiku a zobrazovat data motoru v reálném čase.

PŘIPRAVEN NA VŠECHNO

Existuje disciplína s více překážkami a nástrahami než Enduro ?

Chceme, abyste se bez obav pustili do jakéhokoli kurzu, a proto je model XEF250 dodáván s chrániči rukou a robustním standardem motoru.

Specifikace

MOTOR

Homologace: Euro 5
Objem: 450 ccm
indukce: Vstřikování paliva
Kompresní poměr: 
13.0: 1
Zdvih: 60,8 mm
Vrtání: 97,0 mm
Převody: 5
Motor: Jednoválec 4taktní, kapalinou chlazený, 4 ventily, DOHC
Mazací systém: Mokrá jímka
Systém zapalování: TCI
Startovací systém:: Elektrický startér
Spojka: Mokré, vícekotoučové

PODVOZEK

Rám: Hliníkový obvodový rám
Zadní rám: Hliník
Kyvné rameno: Hliník s variabilním průřezem a progresivním článkem
Pneumatiky: 90/90x21 - 140/90x18
Brzdy: Hydraulický kotouč ø270mm - Hydraulický kotouč ø245mm
Přední odpružení: KYB ø48 mm, plně nastavitelné, zdvih koleček 310 mm
Zadní odpružení: KYB, plně nastavitelné, zdvih kola 317 mm
Emise CO2: 93 g/km
Kola: 21x1,60 – 18x2,15

CELKOVÉ ROZMĚRY

Výška sedadla: 955 mm
Délka: 2175 mm
Výška: 1270 mm
Palivová nádrž: 7,9 l
Rozvor: 1480 mm
Hmotnost: 119 kg

Fantic 450 XEF 4T Enduro Euro 5 Fantic 450 XEF 4T Enduro Euro 5 Fantic 450 XEF 4T Enduro Euro 5 Fantic 450 XEF 4T Enduro Euro 5 Fantic 450 XEF 4T Enduro Euro 5 Fantic 450 XEF 4T Enduro Euro 5 Fantic 450 XEF 4T Enduro Euro 5 Fantic 450 XEF 4T Enduro Euro 5