motocykly Fantic

Elektrický skútr

Issimo City cena: 99.900kč 

Debut pro Issimo City, 100% elektrický skútr Made in Italy

Nové Issimo City se může pochlubit inovativním a originálním designem, který se vyznačuje jemným hliníkovým mřížovým rámem. Dvě 16'' kola umožňují bezpečné použití ke snadnému překonání městských překážek, jako jsou koleje a silniční nerovnosti. K dispozici L1 s rychlostmi 45 km/h.

Výkonný a svižný, díky 3kW motoru od Dell'Orto SpA, je vybaven standardní 2,2Kwh baterií, kterou lze upgradovat na 4,4 kWh pro životnost baterie přes 140 km.

MOTOR A BATERIE

Zbrusu nové Issimo City, skútr Made in Italy, který je 100% elektrický.  

Nový Issimo City má vysoce inovativní design se speciálním mřížovým rámem z hliníkové slitiny. Díky dvěma 16" kolům je velmi bezpečný pro městské použití a snadno si poradí s překážkami, jako jsou patníky a nerovný povrch. Dodává se ve dvou provedeních: L1 a L3 s maximální rychlostí 45 km/h a 65 km/h. Motor Dell'Orto o výkonu 3 kW dodává kolu mimořádnou sprinterskou sílu. Je vybaven standardní baterií o kapacitě 2,2 kWh, kterou lze rozšířit až na 4,4 kWh pro více než 100km dojezd.

PODVOZEK

Díky 16palcovým kolům se nebudete mít čeho bát: výmoly, dlažební kostky a kolejnice zmizí, což vám umožní užívat si bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Komfort a jízdní dynamiku ve větší míře zvyšuje vestavěný motor s hliníkovou kyvnou vidlicí, který eliminuje neodpruženou hmotnost jednotky zadního kola.

Nové Issimo City má inovativní a originální design se speciálním hliníkovým rámem a zadním šasi vyrobeným z vyztuženého technopolymerového materiálu. Díky kombinaci designu a funkčnosti je toto jedinečné řešení tím, co dělá Issimo City na ulicích okamžitě rozpoznatelné.

LCD DISPLEJ 5''

Plně digitální a široké pro maximální čitelnost

BEZKLÍČOVÉ STARTOVÁNÍ

Stačí mít klíče v kapse a jít: Issimo City vás rozpozná a odemkne startér. Rychle a snadno!

Specifikace

MOTOR

Typ motoru: Elektrický
Emise: Nulové emise
Baterie: 
Standardní 2,2 kWh + volitelně 2,2 kWh
Maximální rychlost: 45 km/h
Napájení: 3kW(4CV) špičkový

PODVOZEK

Podvozek:  Hliníkový jednorámový
Tlumič:  Dvojče
Přední/zadní brzda: Kotouč 220 mm / kotouč 180 mm
Přední/zadní ráfek: 16”
Zadní pneumatika:  100/80-16”
Přední pneumatika: 90/80-16”
Přední odpružení: Teleskopická vidlice
Brzdový systém:
 Integrální

CELKOVÉ ROZMĚRY

Výška sedadla: 799 mm
Hmotnost baterie:  12 kg
Hmotnost bez baterie: 79 kg

Elektrický skútr Elektrický skútr Elektrický skútr Elektrický skútr Elektrický skútr Elektrický skútr Elektrický skútr Elektrický skútr Elektrický skútr Elektrický skútr